přehled funkcí
aplikace bondix

pro jednoduchou a intuitivní správu dluhopisů

možnost personalizace aplikace

Aplikaci přispůsobíme dle vašich požadavků. Nastavíme Vaše logo, vlastní subdoménu s názvem společnosti nebo individuální profilové foto emise v katalogu. Umožníme graficky sledovat, jak se daná emise prodává.

evidence neomezeného počtu emitentů a dluhopisů

Aplikace umožňuje evidenci neomezeného počtu Vašich společností (SPV), které emitují dluhopisy, ať už s prospektem ČNB či bez něj. Lze nastavit libovolný typ dluhopisu (s úrokem, zero bond), zvolit konvenci výpočtu úroků, pracovat s cenovým vektorem, limitovat počet investorů a mnoho dalších funkcí.

online prodej s verifikací přes SMS

Proces je velmi intuitivní a zvládne ho každý investor, který takto přímo koupí cenný papír u emitenta. Po zadání potřebných osobních údajů se automaticky vygeneruje smlouva v elektronické podobě, kterou následně investor verifikuje zadáním SMS kódu z ověřeného mobilního čísla. Obratem obdrží „podepsanou“ smlouvu a platební instrukce, stačí jen naskenovat QR kód a zaplatit.

nastavení a správa libovolné struktury obchodní sítě

Bondix napřímo propojuje emitenta s investory. Chcete-li využít tipaře (affiliate) pro zvaní investorů do aplikace, je zde možnost nastavení vlastní affiliate struktury s variabilním počtem úrovní. Je pamatováno na všechny známé typy affiliate odměn, které si sami zvolíte.

generování provizních podkladů a vyplácení kupónů

Na samotném počátku si definujete pravidla pro vyplácení kupónů a provizí. Aplikace umožňuje hlídání termínů a následné generování příslušných ABO souborů pro snadné navádění hromadných příkazů do banky.

vyzkoušejte
aplikaci zdarma

stačí vyplnit formulář a my vám zašleme přihlášení do naší demo verze